V Česku přibývá soukromých základních škol. Zájem o ně každoročně roste...

V Česku přibývá soukromých základních škol. Zájem o ně každoročně roste...

Napsali o nás

 „Řada rodin se přestěhovala do blízkosti naší školy, aby jejich děti mohly naši školu navštěvovat,“ říká ředitel školy Stanislav Svoboda. „V letošním roce reagujeme na zájem rodičů i dětí pokračovat ve studiu na naší škole i na druhém stupni, a proto od září 2020 otevíráme druhý stupeň,“ dodává.

Celý článek naleznete zde.

Information about cookies

Websites use cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By choosing the following, you agree to the use of cookies and the use of data about your behavior on the website to display targeted advertising. You can turn off or modify personalization and targeted advertising at any time.

more information & settings