Návštěva manželů Feustelových

Návštěva manželů Feustelových

Facebook

V dubnu 2018 jsme v naší škole Cesta k úspěchu přivítali paní Indiru Feustel a společně s dětmi jsme měli unikátní příležitost telefonicky hovořit s jejím manželem Andrew Feustelem, astronautem NASA, v době jeho pobytu na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS).

Nyní měli naši žáci a žákyně úžasnou možnost setkat se s Drewem osobně a položit mu desítky otázek. Diskuzi vedl tiskový tajemník Astronomického ústavu Akademie věd ČR Pavel Suchan.

Díky manželům Feustelovým za návštěvu!

Informace o cookies

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení